Polska

Rusza konkurs „Kraków bez barier”

W poniedziałek, 4 stycznia ruszyła czternasta edycja konkursu architektonicznego „Kraków bez barier”. Celem konkursu jest promowanie osób, instytucji i firm, które podejmują działania mające na celu ułatwianie funkcjonowania osobom z niepełnosprawnościami.

fot. krakow.pl / Bezbarier
Od 14 lat w konkursie nagradzane są rozwiązania architektoniczne, zwiększające dostępność budynków do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz osoby, firmy i zespoły badawcze, które swoimi innowacyjnymi działaniami promują Kraków i sprawiają, że życie osób z niepełnosprawnościami w naszym mieście staje się bardziej komfortowe i lepsze.

Zgłoszenia do konkursu

Do 28 lutego można zgłaszać obiekty oraz innowacyjne projekty, poprawiające komfort życia osób z niepełnosprawnościami, godne wyróżnienia.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać pocztą tradycyjną na adres: Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia UMK, ul. Dekerta 24, 30-703 Kraków lub mailow:o sz.umk@um.krakow.pl.

Zgłoszenia w konkursie mogą przesyłać: pełnoletnia osoba fizyczna, związki, stowarzyszenia, instytucje.

Regulamin konkursu „Kraków bez barier” 2020 wraz z formularzami zgłoszeniowymi znajdują się na stronie internetowej krakow.pl/bezbarier.

———

Autorem i dostawcą informacji jest
Portal Magiczny Kraków

Inne z tej kategorii

Uczelnie w 2019 roku mogą liczyć na rekordowe środki

M Lebiest

MPiT: #PolskaGospodarka w gronie liderów UE

Redakcja

Szef MON: 6-letni Filip bezpiecznie wylądował w Bostonie

Redakcja

Polak rozrabiaka? Straty hotelarzy po zimnej majówce

Redakcja

Na kolonie i obozy wyjedzie 80 proc. mniej uczniów

Redakcja

Wirtualna Gala „Gwiazdka z Fantazją” już w niedzielę!

Redakcja
Gazeta Jutro