Biznes

Nowy lokal cukierni A.Blikle w Sadyba Best Mall

Sadyba Best Mall zaprasza do korzystania z oferty na wynos w nowo otwartej cukierni A.Blikle, która znajduje się na parterze galerii, obok supermarketu Carrefour. Klienci centrum handlowego mogą wybierać z najlepszych wyrobów cukierniczych A.Blikle.

Sadyba best mall – fot. materiały prasowe
Od 28 listopada w ścisłym reżimie sanitarnym otwarte zostaną także nieczynne obecnie punkty handlowe. Cukiernia A.Blikle, podobnie jak restauracje i kawiarnie, będzie działała w oparciu o ofertę na wynos. A.Blikle to nie tylko kultowy pączek czy tort własnego pomysłu, ale również wieloletnia praktyka w słodkim poczęstunku podczas spotkań o różnym charakterze. To ponad 150-letnie doświadczenie, wyjątkowe wyroby cukiernicze pieczone według tradycyjnych receptur z najwyższej jakości składników. Do produkcji słodkości używane są naturalne składniki, świeże jaja, prawdziwe masło i śmietana czy najwyższej jakości czekolada. Wyroby powstają pod okiem wybitnych cukierników, tworzących z pasją i zaangażowaniem. Jakość produktów A.Blikle jest wyczuwalna w każdym kęsie.

Sadyba Best Mall zapewnia swoim klientom komfort korzystania z oferty gastronomicznej na wynos oraz bezpieczne zakupy. W centrum przestrzegany jest szereg sanitarnych wytycznych dotyczących zachowania dystansu czy dezynfekcji przestrzeni wspólnych. W trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników galerii na jej terenie należy zakrywać nos i usta oraz przestrzegać zasad higieny.

Zapraszamy po słodką ofertę A.Blikle na wynos do Sadyba Best Mall!

———

Autorem i dostawcą informacji jest
Agencja Informacyjna Newseria

Inne z tej kategorii

Mediacje jako alternatywna forma rozwiązywania sporów przez przedsiębiorców

Redakcja

P&G ogłasza CEO Challenge 2019

Redakcja

MPiT: w ciągu blisko 4 lat rząd Zjednoczonej Prawicy wprowadził setki zmian korzystnych dla biznesu

Redakcja

Liczba użytkowników e-podpisu dynamicznie rośnie

Redakcja

Godziny dla seniorów z Platynowymi Rabatami tylko w Biedronce

Redakcja

Covid-19: Zmiany na polskim i światowych rynkach pracy

Redakcja
Gazeta Jutro