Zapowiedzi

,,Cinnamon Girl” – pierwszy singiel zapowiadający drugi album The Entrepreneurs

,,Cinnamon Girl’’ to pierwszy oficjalny singiel z drugiego albumu The Entrepreneurs ,,Wrestler’’, który ukaże się nakładem Crunchy Frog 26 lutego przyszłego roku.

The Entrepreneurs prezentują doskonałą próbkę swoich możliwości – fot. The Entrepreneurs Facebook
,,Cinnamon Girl’’ to jeden z najbardziej osobistych utworów The Entrepreneurs – to nasze podejście do tak zwanej ′′codziennej poezji ′′ z krótkimi winietami tekstowymi opisującymi doświadczenie rodzicielstwa osadzone w zniekształconym gitarowym riffie.

The Entrepreneurs rozpoczęło swoją działalność jako duet, kiedy Anders Hvass (basista) i Mathias Bertelsen (wokalista/ gitarzysta) spotkali się będąc jeszcze nastolatkami. Obaj dorastali w Thy wiejskim regionie Danii, znanym z kreatywnego środowiska i postępowej kultury młodzieżowej. Pragnienie nowych wrażeń było tak wielkie, że przenieśli się do Kopenhagi, gdzie do zespołu dołączył Jonas Wettersle (perkusista).

Po intensywnych trasach koncertowych z debiutancką EP-ką trio zyskało reputację jednego z zaciekłych zespołów występujących na żywo w Danii. Wprowadzając na europejskie sceny bogate estetyczne i eksperymentalne, niektóre z najważniejszych podgatunków rocka, takich jak punk, grunge i post-rock.

Inne z tej kategorii

Mystic Festival powraca! Jest na co czekać

A Szachowska

Festival Sanremo 19′ startuje dziś wieczorem

Ekskluzywne relacje z wydarzenia codzienne w "Gazecie Jutro"

M Lebiest

Passwords, czyli najnowszy album rockowo-folkowego zespołu Dawes

A Jagła

Dua Lipa oklaskiwała Andreę Bocellego

Redakcja

Andrea Bocelli – na szczycie od lat

Redakcja

QUEBONAFIDE rusza niebawem w trasę RED BULL MUSIC PRESENTS

Fani mogą zagłosować gdzie zagra

J Trznadel
Gazeta Jutro