Polska

Żołnierze WOT wspólnie z Policją kontrolują przestrzeganie kwarantanny

Na Podkarpaciu, Mazowszu i w Małopolsce żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej, podczas wspólnych patroli z Policją, kontrolują przestrzeganie kwarantanny – poinformował szef MON Mariusz Błaszczak.

WOT – fot. Pekao / Newseria
“Na Podkarpaciu, Mazowszu i w Małopolsce żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej, podczas wspólnych patroli z Policją, kontrolują przestrzeganie kwarantanny. Pamiętajmy, aby w tym trudnym czasie, kiedy wzrasta liczba osób z koronawirusem, przestrzegać wszystkich zaleceń” – napisał szef MON na Twitterze.

———

Artykuł udostępniony dzięki współpracy z PAPMateriały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.

Inne z tej kategorii

Śmierć na zboczach Giewontu

M Lebiest

Prawo.pl: spór z fiskusem o benzynę

Redakcja

“Biało-czerwona i hymn Polski” – jak dbać o symbole narodowe?

Redakcja

Katastrofalna awaria „Czajki”

Redakcja

Konferencja PAP: wiarygodność, personalizacja oraz innowacje – to przyszłość mediów

Redakcja

CBŚP: do stacji LPG trafiał tańszy gaz grzewczy zamiast napędowego – zatrzymano 11 osób

Redakcja
Gazeta Jutro