Rozrywka

Wyjątkowe centrum rozrywki dla dzieci

Zagwarantowanie rozrywki dzieciom to cel dla osób najbardziej kreatywnych i pomysłowych. Można posunąć się jednak o krok dalej niż zapewnienie zabaw czy organizowanie dzieciom integracji.

Kreatywny pomysł na spędzenie czasu z dzieckiem to nie lada wyzwanie! – fot. TEPfactor
Miejsce jak park rozrywki dla dzieci, w których pociechy zaznają niesamowitych i niepowtarzalnych przeżyć, o których będą bardzo długo pamiętały. Przy okazji często pobawić się mogą również dorośli. Założyciele parków rozrywki dla dzieci są niezwykle pomysłowi w ich organizacji i często powstają prawdziwe smaczki na rozrywkowej mapie Warszawy. Przedstawiamy jedną z nich.

To nie Escape Room – to coś znacznie więcej

Mowa o prawdziwym labiryncie. Centrum rozrywki dla dzieci TEPfactor oferuje aż 25 pokoi, wśród których znajdują się 4 pokoje premium i ukryty skarb w ostatnim z nich. Kolejność wchodzenia do pokoi jest oczywiście dowolna, a w trakcie zabawy gracze otrzymują cenne wskazówki, które pomogą w odnalezieniu ukrytych pokoi. Zabawa pochłonie z pewnością kilka godzin, ale można ją przerwać w dowolnym momencie. Prawdziwa, żywa gra w otoczeniu swoich przyjaciół może być naprawdę wyjątkowym przeżyciem. Co czeka nas w środku?

Atrakcje, przeszkody, jeszcze więcej przeszkód

Rozgrywka przeznaczona jest dla zespołów 2-6 osobowych. Zadaniem oczywiście będzie przejście całego labiryntu i dotarcie do skarbu, a ostateczny wynik zaprezentowany zostanie w formie specjalnego indeksu. Każdy pokój to przeszkody, których Twoja pociecha długo nie zapomni. Część z nich jest sterowana elektronicznie, poruszają się sprawiając jeszcze więcej trudności uczestnikom, a niektóre wymagają chwili zastanowienia i małej dozy sprytu. Każdy z pokoi to niesamowite przeżycia, które łącząc się w całość z pewnością pozostawią niezatarte wspomnienia. Śmiech, wysiłek, adrenalina i zastrzyk endorfin dla każdego uczestnika zabawy gwarantowane.

Radocha tego rodzaju niezwykle pobudza dzieci na wielu obszarach – intelektualnie jak i zręcznościowo. Co więcej to wspaniały moment na integrację ze swoimi rówieśnikami. Dodatkowo dorośli znajdą dla siebie odpowiednio wiele rozrywki w tak skomplikowanych labiryntach i będą bawić się wyśmienicie. Warto zorganizować się z grupą przyjaciół gotowych na tego rodzaju wyzwania. W Waszej grupie będzie jeszcze więcej zabawy niż dotychczas!

Co bardzo ważne zabawa jest całkowicie bezpieczna pod warunkiem zastosowania się do wszystkich procedur związanych z bezpieczeństwem. Wszystkie zasady z tym związane uczestnicy dostają przed rozpoczęciem zabawy, a nad bezpieczeństwem dodatkowo czuwa przeszkolony personel.


— — —
Materiał Sponsorowany.

Źródło: TEPfactor

Inne z tej kategorii

Zagadki rodem z komiksów

D Okaz

Historia serii Warcraft.

Trylogii, która zapisała się wielkimi literami na kartach gatunku RTS

K Boro

Kobiety muszą sobie pomagać!

Raczej nie ma co liczyć na wsparcie mężczyzn...

M Lebiest

“Hollywood” – najnowszy serial twórcy “Glee” już na platformie Netflix

Wiktoria Śniadek

Film “Prawda” już na platformie VOD

Wiktoria Śniadek

Ancestors Legacy jako polskie wskrzeszenie gatunku RTS

K Boro
Gazeta Jutro