PKO Ekstraklasa

Sadlok: “cieszymy się z takiego rezultatu”

„Nie da się ukryć, że cieszymy się z takiego rezultatu. To zawsze jest niebezpieczny moment – po takim wysokim zwycięstwie trzeba być naprawdę skoncentrowanym. Nie jest to łatwe, ale tak jest po prostu skonstruowany człowiek. Natomiast pokazaliśmy, że twardo stąpamy po ziemi” – mówił Maciej Sadlok.

KRAKOW 24.10.2020
MECZ 8. KOLEJKA PKO EKSTRAKLASA SEZON 2020/21 POLISH FOOTBALL TOP LEAGUE MATCH IN KRAKOW: WISLA KRAKOW – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIALA
NZ JAKUB BLASZCZYKOWSKI
FOT JAKUB GRUCA / 400mm.pl
„Od niedzieli zapominamy o tym meczu i pracujemy na to, aby w środę pokazać się z dobrej strony. Fajnie, że w każdym spotkaniu mogę występować, bo człowiek po prostu ma satysfakcję z tego, że może grać. Ostatni czas nie jest łatwy dla futbolu, więc trzeba się cieszyć z tego, że można wybiec na boisko” – dodał.

Pytany o dyskusyjną sytuację w polu karnym rywala Maciej Sadlok podkreślił: „Całej tej sytuacji nie widziałem w kamerach, a czasem na ekranie widać to wszystko lepiej. Zauważyłem jednak, że piłka może być w moim zasięgu. Zostałem chwycony za rękę przez przeciwnika i poczułem, że coś spycha mnie do ziemi. To nie było szukanie jedenastki, a zwykła walka i błąd gracza Podbeskidzia”.

— — —

Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0 (1:0)
Bramki:
1:0 – Silva (35′)k
2:0 – Chuca (62′)
3:0 – Błaszczykowski (90’+1)

Kartki:
Frydrych (WIS), Sadlok (WIS) – Kocsis (POD), Sitek (POD)
Czerwona: Komor (POD).

Sędzia: Paweł Gil (Lublin).
Widzów: 0

Wisła Kraków: Buchalik – Szot, Frydrych, Sadlok, D. Abramowicz – Chuca, Basha, Plewka, Yeboah (67 Błaszczykowski) – Jean Carlos (83 Żukow) – Brown Forbes (77 Buksa).

Podbeskidzie Bielsko Biała: R. Leszczyński – Modelski, Komor, Baszłaj, Gach (64 Rundić) – Sitek, Rzuchowski (70 Nowak), Marzec (86 Martin), Kocsis, Sierpina (70 Miakuszko) – Biliński (70 Roginić).

Inne z tej kategorii

Dwa oblicza Wisły

K Baran

Solidna Biała Gwiazda z wygraną

K Baran

Chuca daje Wiśle zwycięstwo

K Baran

Czy można chcieć czegoś więcej niż gola i trzech punktów? Można…

M Lebiest

Piotr Pyrdoł w Legii

Redakcja

Wyrachowana Wisła nie dała szans bezzębnej Cracovii. Biała Gwiazda dalej niepokonana!

E Gawlik
Gazeta Jutro