Zapowiedzi

„Navvie” – nowy singiel Lunatic Soul!

„Navvie”- taki tytuł nosi nowy singiel z nadchodzącego albumu Lunatic Soul, zatytułowanego „Through Shaded Woods”.

Mariusz Duda – fot. Tomasz Pulsakowski
Mariusz Duda przybliża tematykę utworu: „Pisane po polsku “Nawie” a po angielsku “Nav” to inaczej słowiańskie zaświaty, również określenie dusz zmarłych. Jest mi więc bardzo miło powitać wszystkich w moich muzycznych zaświatach. Najnowszy album Lunatic Soul “Through Shaded Woods” mówi o wydostaniu się z nich, o przejściu na drugą stronę, o drugiej szansie, o powrocie do życia.

Obecne na grafice płyty i w najnowszym teledysku “tańczące dusze” sprawiają, że świat zmienia swój kolor na zielony. A kolor zielony to kolor uzdrowienia, nadziei i wolności. W tych niezwykle trudnych czasach życzę dzisiaj każdemu z nas przede wszystkim uzdrowienia, nadziei i wolności”.

Na nowym albumie Mariusz Duda zabiera słuchaczy w muzyczną podróż zainspirowaną skandynawskim i słowiańskim folkiem. „Chciałem nagrać płytę dynamiczną, na której dużo się dzieje i gdzie mamy sporą dawkę muzyki związanej z transowym, mrocznym folkiem. Znalazły tu ujście wszystkie moje inspiracje m.in. Dead Can Dance czy szwedzką Hedningarną.

„Shaded Woods” to nasze najgorsze traumy i koszmary, to nasze najtrudniejsze życiowe momenty. To również symbolika naszych obecnych, trudnych czasów. Przejście przez tan mroczny las ma symbolizować ich przezwyciężenie. Mam nadzieję, że ten nowy utwór, jak i cała nadchodząca płyta, będzie taką pochodnią, która nie dość, że pomoże nam oświetlić mrok, to jeszcze przyda się do odganiania potworów.”

Siódmy album Lunatic Soul – „Through Shaded Woods” ukaże się 13 listopada 2020 roku w wersji podstawowej i rozszerzonej. Album można zamawiać w przedsprzedaży już teraz pod tym linkiem: http://bit.ly/LSWoods

———

Autorem i dostawcą informacji jest
Mystic Production

Inne z tej kategorii

Mystic Festival 2021 w Gdańsku – 3 dni, 5 scen, 70 zespołów, Judas Priest headlinerem!

Redakcja

Historia niewłaściwej miłości Tessy i Hardina trafi na ekrany kin

Premiera ekranizacji "After" już w kwietniu

B Kuras

“Metallica 808” ~ kolejny singiel projektu Taco Hemingwaya i Quebonafide

J Trznadel

Taconafide ~ Ekodiesel Tour rusza w Polskę

Znamy już daty koncertów

J Trznadel

Festival Sanremo 19′ startuje dziś wieczorem

Ekskluzywne relacje z wydarzenia codzienne w "Gazecie Jutro"

M Lebiest

Oficjalna playlista albumu “T.Cover”. Co przygotował T.Love na swoje 35 urodziny

J Trznadel
Gazeta Jutro