Biznes

Godziny dla seniorów z Platynowymi Rabatami tylko w Biedronce

Biedronka w trosce o bezpieczeństwo seniorów zachęca ich do dokonywania zakupów w godzinach im dedykowanych specjalną ofertą Platynowe Rabaty. Od czwartku 15.10. w ramach tej oferty sieć oferuje dodatkowe zniżki na produkty popularne wśród tej grupy klientów.

fot. Jeronimo Martins
Jednocześnie aż 2650 sklepów sieci Biedronka w całym kraju jest już czynnych co najmniej do godz. 23:00, w tym niemal 50 całodobowo – w ramach Akcji 24. Dzięki Platynowym Rabatom seniorzy mogą liczyć nie tylko na bezpieczniejsze i bardziej komfortowe zakupy w czasie przeznaczonym tylko dla nich, ale również na to, że każdego dnia zapłacą mniej za inny, często wybierany przez nich produkt.

W czwartek, 15.10., osoby powyżej 60. roku życia kupujące w godz. 10-12 z kartą Moja Biedronka płaciły o 30 proc. mniej za chleb krojony 550 g oraz 1 kg cukru (przy zakupie 3 kg), zaś kolejnego dnia w tych samych godzinach zapłacą o 40 proc. mniej za parówki z Szynki Kraina Wędlin oraz za banany. „Podobnie jak wiosną tego roku, tak i teraz ograniczamy ryzyko dla najbardziej narażonych grup wiekowych, pozwalając im również realnie oszczędzać. Dlatego uruchomiliśmy Platynowe Rabaty dla seniorów od poniedziałku do piątku w godzinach 10-12, kiedy nasze sklepy są tylko do dyspozycji tych klientów” – mówi Maciej Łukowski, dyrektor handlowy i członek zarządu sieci Biedronka.

Jednocześnie, aby wszyscy klienci Biedronki mieli możliwość dokonywania bezpiecznych i komfortowych zakupów, sieć wydłużyła godziny pracy aż 2650 sklepów w całym kraju co najmniej do godz. 23:00. Niemal 50 z nich pracuje całodobowo.

Seniorzy są dla nas szczególnie istotną grupą klientów, dlatego sieć Biedronka już w marcu zainicjowała akcję „Czas na pomaganie seniorom”, czyli program łączący osoby starsze z wolontariuszami gotowymi dostarczać zakupy do ich domów. Do tej pory do akcji zgłosiło się prawie 20 tys. osób.

———

Artykuł udostępniony dzięki współpracy z PAPMateriały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.

Inne z tej kategorii

Złota era AR dopiero nadchodzi

Trzy przykłady na ciekawe zastosowania AR w przemyśle

Redakcja

Ryanair odwołał niektóre loty z Polski i do Polski

Redakcja

Roboty REECO nagrodzone Godłem TERAZ POLSKA

Redakcja

Wiceprezes PKP Cargo: strukturę finansowania mamy książkową

Redakcja

W jaki sposób zmniejszyć rotacje pracowników?

M Lebiest

Elektromobilność w MLP Group

Redakcja
Gazeta Jutro