Polska

Ziobro: Koalicja Zjednoczonej Prawicy jest dobrem

Zjednoczona Prawica jest dobrem i warto, by ta koalicja przy pewnych napięciach, które w sposób naturalny się pojawiają, nadal trwała – powiedział minister sprawiedliwości, lider Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro. Wyraził też przekonanie, że koalicjantom uda się dojść do porozumienia.

Zbigniew Ziobro – fot. Twitter Ewa Wendrowska
Zbigniew Ziobro oświadczył, że Koalicja Zjednoczonej Prawicy jest dobrem i „przy pewnych napięciach, które w sposób naturalny się pojawiają, warto, aby nadal trwała”. – I takie jest moje przekonanie – podkreślił Ziobro na konferencji prasowej zorganizowanej przed godz. 13.00, o której rozpocząć się miało spotkanie kierownictwa PiS w sprawie m.in. przyszłości Zjednoczonej Prawicy.

Jego zdaniem napięcia pojawiają się nawet wewnątrz partii, zwłaszcza tych wielkich. – I świadczy o tym choćby ostatnie głosowanie też w PiS, gdzie pojawiły się różnice zdań i opinii, jeżeli chodzi o jedną z ustaw dotyczących bardzo ważnych, bardzo trudnych też z drugiej strony zagadnień dotyczących polskiej wsi, polskich rolników – zaznaczył Ziobro.

———

Artykuł udostępniony dzięki współpracy z PAPMateriały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.

Inne z tej kategorii

Konferencja PAP: wiarygodność, personalizacja oraz innowacje – to przyszłość mediów

Redakcja

Warszawa: Dostawy ciepła do mieszkań są już przywracane

Redakcja

Największy protest taksówkarzy w historii?

A Faber

Pierwsza eskadra F-35 będzie kupiona do 2026 r.

Redakcja

MON: pierwszy z 6 holowników dla Marynarki Wojennej RP zwodowany

Redakcja

MSWiA: Współpraca Polski i USA na rzecz pokoju i stabilizacji na Bliskim Wschodzie

Redakcja
Gazeta Jutro