Biznes

Kajko i Kokosz na wczasach…. w hotelach

Tak brzmi jeden z najbardziej znanych komiksów autorstwa Janusza Christy, opowiada on historię dzielnych wojów, którzy odkrywają dobrodziejstwa aktywnego i zdrowotnego wypoczynku.

Kajko i Kokosz na wczasach – fot. mojehotele.pl
Aktualnie widzimy powrót do bohaterów dzieciństwa pokolenia lat 60., 70. i 80. Jedna z sieci sprzedaży sprzętu RTV AGD od kilku lat promuje się w oparciu o bohaterów najdłuższej serii komiksowej w Polsce, czyli „najsławniejszej” uczłowieczonej małpy Tytusa de Zoo oraz jego kolegów Roma i A’Tomka. Od niedawna atrakcyjny program lojalnościowy Moje Hotele dla gości hoteli i restauracji w całej Polsce promuje się właśnie poprzez postacie z serii komiksowej Kajko i Kokosz. Ten ciekawy program oparty o zbieranie punktów poprzez intuicyjną i prostą w obsłudze aplikację Moje Hotele nie tylko wykorzystuje postacie Kajko, Kokosza, Łamignata czy Mirmiła do promocji, ale także oferuje atrakcyjne i unikatowe nagrody z tymi bohaterami. Jest to możliwe dzięki udzielonej licencji przez Fundację „Kreska” im. Janusza Christy. Po wprowadzeniu „Szkoły latania” – z serii Kajko i Kokosz jako lektury dla IV klasy szkoły podstawowej, jest to kolejna po serii napojów, zaplanowanego musicalu przez Teatr Syrena w Warszawie (zaplanowana premiera na jesień 2020 r.), a także będącego w realizacji serialu animowanego, przygotowywanego przez Studio EGoFILM, inicjatywa z motywem Kajko i Kokosza.

Dla tych co znają i kochają wesołe przygody Kajka i Kokosza warto więc odwiedzić stronę mojehotele.pl i poznać ciekawą ofertę hoteli w całym kraju (m.in. w Krakowie, Bieszczadach, na Podhalu oraz na Mazurach), a przede wszystkim skorzystać z nowości w postaci możliwości zakupu noclegów już od 1 zł (poprzez unikalne aukcje pobytów w hotelach).

———

Artykuł udostępniony dzięki współpracy z PAPMateriały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.

Inne z tej kategorii

Ceneo rozpoczyna współpracę z tureckimi serwisami e-commerce: jest pierwsza umowa

Redakcja

Capgemini w biurowcu CZ Office Park w Lublinie

Redakcja

Nie zwalniać, a zatrudniać – jak być dobrym pracodawcą w czasach koronawirusa?

Redakcja

Zacieśnienie współpracy włosko-polskiej w obszarze lotnictwa i kosmonautyki

Redakcja

Mieszkania na wynajem – czy to się jeszcze opłaca?

Redakcja

Elastyczność specjalistów i menedżerów w dobie zmiany

Redakcja
Gazeta Jutro