Podcast

Informatyczny świat da się polubić!

“Informatyka gwarantem przyszłości” – te słowa powtarzamy już co najmniej od dwóch dekad. Raz przyjmują one formę pytania, innym razem twierdzącego zdania. Co zrobić by pewnie kroczyć ścieżką kariery, utwierdzając się w racjonalności wyboru tych skądinąd niełatwych studiów?

Młodzi adepci branży przyszłości, często zastanawiając się jak pokierować swoim życiem, szukają wymiernego wsparcia, które pomoże im odnaleźć właściwą drogę rozwoju. Tu pojawia się Motorola Solutions, która idealnie odkryła potrzeby rynku pracy. Informatyczny gigant oferuje nie tylko praktyki i staże, ale również szeroki wachlarz pomocy mentorskiej.

Specjalista, kumpel – albo jak kto woli opiekun to branżowy przyjaciel, którego celem jest wdrożenie młodego informatyka w świecie korporacyjnych struktur. To właśnie jedna z tych idei, która sprawiła, że to właśnie oferta Motorola Solutions cieszy się największą popularnością wśród studentów. Odpowiednia atmosfera wspiera rozwój, a ten jest podstawą spokojnej przyszłości, której symbolem jest umowa o pracę.

W dzisiejszej audycji zaproszeni goście zdradzą jak od podszewki wygląda program Motorola Discovery – czyli rozwiązanie dla tych, którzy w świat informatyki chcą wejść z podniesioną do góry głową.

Wywiad przeprowadził: Michał Lebiest

— — —

Materiał zrealizowany przy współpracy Radia Nowinki PK oraz Gazety Jutro ©

Inne z tej kategorii

Uwierzyć w Politechnikę Marzeń!

M Lebiest

Odrzućmy stereotypy, myślmy sercem

M Lebiest

Odzyskajmy spokój i kontrolę. Przewodnikiem niech będzie literatura!

M Lebiest

Pomarańczowa droga do sukcesu. Niezależność finansowa – utopia czy realny do osiągnięcia cel?

M Lebiest

Błyskotliwą karierę mogą rozpocząć tylko dobre studia

M Lebiest

I Festiwal Cydru Online

M Lebiest
Gazeta Jutro