Zapowiedzi

Olivia Addams prezentuje „Dumb” – świeży powiew na popowej scenie muzycznej

Olivia Addams ze swoim elektryzującym głosem i niesamowitym vibem to świeży powiew na muzycznej scenie. Artystka właśnie zaprezentowała swój najnowszy singiel „Dumb” – intymną historię dziewczyny o złamanym sercu.

Olivia Addams – fot. Magic Records
Młoda i bardzo obiecująca – Olivia Addams to wokalistka i songwriterka z bogatym porfolio. Już od początku swojej niespełna 2-letniej kariery wydawała w najważniejszych labelach i pisała utwory dla najważniejszych rumuńskich Artystów.

Jej najnowszy singiel „Dumb” to wyjątkowa piosenka o wielkim znaczeniu dla Olivii. Opowiada w niej swoją prywatną historię, która stanowi także lekcję dla innych – motywuje do ruszenia z miejsca i pozostawienia wszystkich nieprzyjemnych chwil za sobą.

’Dumb’ to bardzo osobisty numer. Opowiada moją historię – historię dziewczyny o złamanym sercu, która chce odnaleźć swoją wewnętrzną kobiecą siłę, żeby uwolnić się od wszystkiego, co jest dla niej złe i toksyczne” – mówi Olivia Addams.

Do piosenki powstał teledysk w reżyserii Izabelli Szanto. Za kamerą stanął Roberto Stan. Za produkcję odpowiada Loops Production. „Cała koncepcja teledysku zabrała mnie w szaloną podróż. Zależało mi, żeby pokazać w zabawny, ale i prawdziwy sposób przesłanie tego utworu. Najważniejsza jest dla mnie scena z jednorożcem, na którym widnieje wiele złośliwych zwrotów jak „jesteś brzydki, „niegodna” i inne słowa, które podkopywały moją pewność siebie. Byłam ofiarą takich ataków. Razem z dziewczynami w teledysku zmazujemy te słowa. To symbolizuje wyrwanie się z tej patologicznej sytuacji, pokazanie, że jestem ponad to, że to już mnie nie dotyczy. Jestem bardzo dumna z efektu, wyszło lepiej niż się spodziewałam” – dodaje Artystka.

źródło: Magic Records

Inne z tej kategorii

“Metallica 808” ~ kolejny singiel projektu Taco Hemingwaya i Quebonafide

J Trznadel

„Poradnia rodzinna” – nowy teledysk Kminka

Redakcja

Godsmack przyjedzie do Krakowa!

A Szachowska

“Obsidian” cieszy słuchaczy swoją obecnością na rynku!

Redakcja

Nowa płyta Joe’a Satrianiego

~ Zapowiedź

K Świeca

Eva Portna zaprezentowała “Mulier”

Redakcja
Gazeta Jutro