Zapowiedzi

Kontaur z nowym singlem “Fine Blindness”

Projekt Konrada Niedojadło zaprezentował nowy singel “Fine Blindness”. Po raz kolejny za wokale odpowiedzialna jest Julia Mika.

Kontuar, Julia Mika – fot. Cantara Music
Utwór utrzymany jest w stylu electro, brzmienie jest tu bardziej zdecydowane, niż we wcześniejszych wydawnictwach Kontaur, a dźwięki syntezatorów odważniejsze. W warstwie tekstowej jest to opowieść o dwóch wymiarach miłości: duchowym i fizycznym. Za miks oraz mastering odpowiada Przemek Danilowicz z Silent Production Studio, a całość nagrywana była w domowym studio Violet Room oraz w MaQ Records, gdzie nagrywanie wokali nadzorował Wojtek Barchański. Projekt okładki singla zaprojektowała artystka sztuk wizualnych, mieszkająca na stałe w Australii: Agata Mayes. Teledysk natomiast jest wyrazem nieskrępowanej ekspresji, ruchu i tańca.

Kontaur to Konrad Niedojadło, muzyk i producent muzyczny pochodzący z Tarnowa a mieszkający i tworzący na Śląsku. Muzyka którą tworzy Kontaur to mieszanka nowoczesnych brzmień elektronicznych oraz dźwięków lat osiemdziesiątych inspirowanych zespołami Depeche Mode, New Order, The Cure. Dodatkowo całość okraszona jest elementami muzyki ambient. Kontaur współpracuje z wokalistką Julią Miką, która odpowiedzialna jest za wokal w większości utworów z dwóch pierwszych wydawnictw EP.

———

Autorem i dostawcą informacji jest Cantara Music

Inne z tej kategorii

Fani “Szeptem” nie muszą już wstrzymywać oddechu

Seria książek o upadłych aniołach doczeka się ekranizacji

B Kuras

Zagi pokazała “Hologram”

Redakcja

Sound’n’Grace promują nowy singiel! Nad piosenką pracowali najlepsi w branży

Redakcja

Lady Gaga umili swoim fanom domową kwarantannę

Redakcja

Nieszczęśni i boscy 2: Dolina Outsiderów

A Szachowska

Andrea Bocelli – na szczycie od lat

Redakcja
Gazeta Jutro