Edukacja

Zostań Wakacyjnym Mistrzem Ortografii

Czas rozpocząć drugą edycję konkursu ortograficznego, pod nazwą „Wakacyjny Mistrz Ortografii”. Skierowany jest on do osób, którym rozwiązywanie dyktand sprawia przyjemność. Start konkursu to piątek, 26 czerwca. Będzie on trwał aż do 7 września 2020 r.

fot. Dyktanda.pl
Oprócz mistrzowskich tytułów i dyplomów, na laureatów czekają liczne cenne nagrody. W konkursowej puli znalazło się ponad 90 atrakcyjnych zestawów z upominkami. Znajdą się w nich m.in.: konsola do gier, hulajnoga elektryczna, dron, książki, sprzęt wakacyjny, gry video i wiele innych. Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne.

Konkurs składał się będzie z 5 dwutygodniowych etapów oraz Wielkiego Finału, który wyłoni Wakacyjnego Mistrza Ortografii. Uczestnicy podejmą zmagania w pięciu kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli. Im więcej dyktand uczestnik rozwiąże poprawnie, tym więcej zdobędzie punktów, co wpłynie na wyższą pozycję w rankingu. Warto również śledzić profil facebook.com/dyktandapl, gdzie zorganizowany zostanie dodatkowy konkurs-niespodzianka.

Dodatkowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są tutaj. Nagrodzonych zostanie co najmniej 90 uczestników konkursu „Wakacyjny Mistrza Ortografii”. 75 nagród przyznanych zostanie w trakcie rozgrywania etapów, a 15 w Wielkim Finale.

———

Autorem i dostawcą informacji jest
Portal Magiczny Kraków

Inne z tej kategorii

Kodowanie przydatne jak język obcy? Polacy ruszyli do nauki online

Redakcja

Poradnik studenta #2

~ Podstawowe zagadnienia

J Bujas

Polacy pozytywnie oceniają powrót uczniów do szkoły

Redakcja

Ruszyła rekrutacja na Politechnikę Krakowską. Na kandydatów czekają nowości!

Redakcja

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

~ World Multiplication Table Day

D Łapińska

MDK będzie rozwijać talenty wokalne

Redakcja
Gazeta Jutro