Boks Sport

Conor McGregor ogłosił powrót do oktagonu!

Irlandczyk zapowiedział powrót ze sportowej emerytury, którą ogłosił tydzień temu. McGregor wszczął ponownie wojnę słowną ze swoim ostatnim rywalem, Chabibem Nurmagomedowi’em, z którym pojedynek przegrał.

wallsdesk.com/ McGregor

Conor McGregor za wszelką cenę stara się o doprowadzenie do rewanżu z Nurmagomedowi’em. Irlandczyk ostatnimi czasy jest dość aktywny w mediach społecznościowych. Posty Conora skierowane są najczęściej w stronę ostatniego przeciwnika, dotyczą one jego religii oraz rodziny, szczególnie żony. Chabib, odpowiadając na obelgi Irlandczyka, przypomniał światu zarzuty, które postawiono Conorowi na tle napaści seksualnej, nazywając go „gwałcicielem”.

„Ten gówniarz obraża czyjąś żonę i wyśmiewa się z jej religii i przekonań. Nie zdaje sobie sprawy, że obraża 1,5 miliarda muzułmanów. Religia i rodzina to tematy, których się nie rusza. Masz przej***, zobaczmy, co media teraz powiedzą. Jest gwałcicielem i suką” – napisał Ali Abdelaziz, menadżer Khabiba.

„Chcę iść naprzód, z moimi fanami wszystkich wyznań i wszystkich środowisk. Wszystkie religie rzucają nam wyzwanie, abyśmy byli najlepszymi wersjami samych siebie. To jeden świat i jeden dla wszystkich. Do zobaczenia w oktagonie” – ogłosił 30-letni McGregor.

Inne z tej kategorii

Polski dzień w Oberstdorfie! Stoch pierwszy, Kubacki trzeci, Hula piąty

Znakomity początek TCS dla Polaków!

J Bujas

Wróciła Liga Mistrzów!

Za nami wtorkowe hity

Dominik Gawęda

Kamil Stoch kolejny raz króluje w Planicy

M Zębala

Afellay, czyli zmarnowana kariera?

D Leśniak

Piątek za słaby, by grać w reprezentacji?!

Oficjalnie Włosi wracają z cienia, teraz będą grać o stawkę w Lidze Narodów

M Lebiest

Turniej siatkówki. XVI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera w Krakowie

A Jagła
Gazeta Jutro