Motoryzacja

Nowy Crossover od Renault

Podczas Międzynarodowych Targów Samochodowych 2018 w Moskwie odbędzie się światowa premiera nowego modelu show car Renault. Jest to crossover z segmentu C. Rosja będzie też pierwszym krajem, w którym nowy model Renault zostanie wprowadzony do sprzedaży.

Nowy Crossover od Renault zostanie premierowo pokazany w Moskwie – fot. Renault

Nowy model będzie mocnym atutem Renault na rosyjskim rynku SUV-ów. Umocni pozycję marki, która jest liderem w tym obiecującym i szybko rozwijającym się segmencie. Wprowadzenie tego modelu przeznaczonego na rynki całego świata otworzy nowy rozdział w historii Renault w Rosji. To właśnie w tym kraju marka rozpocznie produkcję i sprzedaż nowego modelu. Zakład w Moskwie jako pierwszy uruchomi produkcję nowego crossovera z segmentu C. Nowy model ma trafić także na inne rozwijające się rynki – do Brazylii, Chin i Korei. Stanie się to jednak najprawdopodobniej dopiero w 2019 roku. Spekulacje medialne sugerują dość jednoznacznie – będzie to jeden z pierwszych crossoverów segmentu C typu coupe. I to chyba jest największa niespodzianka.

Jakie będzie nowe Reanult? Ciągle nie wiemy. Informacji jest jak na lekarstwo. Wszystko pozostaje otwarte. Włodarze marki celowo unikają odpowiedzi na nurtujące nas pytanie. Musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać. Już teraz osobiście zacieram ręce w oczekiwaniu i zastanawiam się, czy nowy produkt francuskiego koncernu nawiąże do osiągnięć doskonale sprzedającego się modelu Toyoty, czyli C-HR.

———

Artykuł powstał przy współpracy z Renault Polska

Inne z tej kategorii

Piękna historia staje się faktem – Robert Kubica powalczy o tytuł mistrza świata!

M Lebiest

Mio MiVue 760d- as w rękawie dla motocyklistów w sezonie 2020

Redakcja

Cofanie liczników będzie karane

Redakcja

Błażusiak drugi w Krakowie! Wspominamy Mistrzostwa Świata Super Enduro

Redakcja

UOKiK: Jak wybrać zimowy płyn do spryskiwaczy i do chłodnic

Redakcja

Abarth Rally Cup: Łotwa gospodarzem Rajdu Lipawy, zaliczanego do Rajdowych Mistrzostw Europy FIA

Redakcja
Gazeta Jutro