Koncerty Muzyka

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło zagrają wspólnie ostatni koncert!

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło zagrają wspólny koncert. Obaj uprzedzają, że będzie to ich ostatni w tym roku. Mimo to można się spodziewać, że będzie jednym z większych wydarzeń muzycznych. Artyści robią furorę w swoich dziedzinach, a bilety na ich koncerty wyprzedają się błyskawicznie.

Kiedy i gdzie odbędzie się koncert?

Koncert odbędzie się 28 września na PGE Narodowym w Warszawie. Organizatorami są agencja East Eventz oraz PGE Narodowy. Wiadomo również, że będzie to ostatni występ Dawida Podsiadły z albumu “Małomiasteczkowy” w tym roku. Ceny biletów nie są znane, jednak będzie je można nabyć za pośrednictwem strony eBilet już 17 maja o godzinie 12:00. Przedsprzedaż wejściówek będzie dostępna dla użytkowników Allegro 2 dni wcześniej – 15 maja, także o godzinie 12:00.

Ten duet bez wątpienia ucieszył fanów obu artystów. Mimo że było to pozytywne zaskoczenie, nie będzie to pierwsza współpraca muzyków. Dawid Podsiadło wystąpił gościnnie na płycie “Soma 0,5 mg” duetu “Taconafide” (Taco Hemingwaya i Quebonafide). Numer, który wykonali wspólnie to “Tamagotchi”.

Taco Hemingway jest jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce, na swoim koncie ma 3 albumy studyjne. W Polsce sprzedał ponad 235 tysięcy płyt, co czyni go jednym z najlepiej sprzedających się raperów w kraju. Numery nagrywał nie tylko w języku polskim, ale także angielskim, którym posługuje się od najmłodszych lat. Co ciekawe, muzyk urodził się w Kairze. W ubiegłym roku Taco osiągnął ogromny sukces po współpracy z Quebonafide, następnie wydał płytę “Cafe Belga”. Koncert z Dawidem będzie jego pierwszym od dłuższego czasu, ale także – jak zapowiada – ostatnim w tym roku.

Dawid Podsiadło jest jednym z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia w Polsce. Piosenkarz wydał 3 albumy studyjne, sprzedając 420 tysięcy płyt w kraju. Jego ostatnia płyta “Małomiasteczkowy” zdobyła 4 nagrody, a finałem jej promocji ma być koncert z raperem. Mimo sukcesów młody muzyk postanowił tymczasowo zawiesić swoją karierę.

Bez wątpienia koncert będzie jednym z największych wydarzeń muzycznych tego roku. Warto dodać, że bilety na ostatnią trasę koncertową Dawida Podsiadły wyprzedały się w ciągu niecałych 4 minut. Raper również nie mógł narzekać na brak zainteresowania. Czy padną rekordy?

Inne z tej kategorii

Arch Enemy znowu w Polsce!

A Szachowska

W sam środek ognia z Asking Alexandrią…

A Szachowska

17. rocznica śmierci lidera zespołu Republika

A Faber

Gitarzysta m.in. Ozzy’ego Ozbourne’a nie żyje. Miał 66 lat

A Szachowska

Rock, metal i arcydzieło

A Szachowska

2017 pod znakiem Żywca

Czyli jak bawiliśmy się rok temu na Męskim Graniu

J Trznadel
Gazeta Jutro