Gry Rozrywka

Oferta PS+ i Games with Gold na marzec

W marcu dużo lepiej prezentuje się oferta od Sony, gracze dostaną między innymi odświeżoną wersję Call of Duty: Modern Warfare. Jednak warto również spojrzeć na ofertę od Microsoftu, ponieważ niektórych mogą zainteresować propozycje w ramach Games with Gold.

Źródło: pixabay.com/

Interesujące tytuły na PlayStation

W tym miesiącu posiadacze konsol od Sony dostaną darmowe gry tylko na PlayStation 4. Osoby mające PS3 i PS Vita od tego miesiąca nie będą już dostawały darmowych gier w ramach abonamentu.

W marcu gracze będą zadowoleni, bowiem dostaną odświeżoną wersję Call of Duty: Modern Warfare. Gra jest jedną z lepszych z serii Call of Duty, dzięki interesującej Kampanii dla jednego gracza osadzonej w czasach wojennych. Gra otrzyma odświeżoną grafikę, dzięki temu zagrać będą mogli także gracze, którzy już w 2007 roku ukończyli tytuł, aby jeszcze raz przeżyć emocje związane z bardzo dobrą fabułą gry. Warto też wspomnieć o grze w sieci, która również stoi na wysokim poziomie i przypomina starego, dobrego CoDa osadzonego w realiach wojennych.

Drugim tytułem, który dostaniemy w ramach abonamentu jest The Witness. Gra jest bardzo interesująca, ponieważ jest to przygodówka z elementami łamigłówek. W tytule poruszamy się po opuszczonej wyspie w celu znalezienia kolejnych zagadek i rozwiązania ich. Może fabuła nie jest porywająca, ale ze względu na dobre recenzje, które zbiera gra, warto w nią zagrać. Ponadto może być dobrą odskocznią od bardziej wciągających tytułów.

Gry w ramach abonamentu PS+ (dostępne od 5 marca):

  • Call of Duty: Modern Warfare Remastered
  • The Witness

Games with Gold dużo gorsze niż PS+

Gracze mający konsole od Microsoftu w marcu dostaną Plants vs Zombies Garden Warfare 2. Jest to gra akcji stworzona przez Electronic Arts. Fabuła tytułu polega na walce roślin z armią zombi. Tytuł nie jest porywający, ale na pewno zainteresuje młodszych graczy, a także przykuje uwagę osób, które będą chciały zagrać w grę, aby się odstresować.

Adventure Time: Pirates of the Enchiridion jest grą przeznaczoną dla młodszych graczy. Opiera się na popularnej kreskówce “pora na przygodę”. W grze chodzi o poznanie przyczyn powodzi, do której doszło w krainie Ooo.

Gry w ramach abonamentu Games with Gold:

  • Adventure Time: Pirates of the Enchiridion (1 marca – 31 marca XBOX One)
  • Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 ( 16 marca – 15 kwietnia XBOX One)
  • Metal Gear Rising: Revengeance (16 marca – 31 marca XBOX 360 oraz XBOX One we wstecznej kompatybilności)
  • Star Wars Republic Commando ( 1 marca – 15 marca XBOX 360 oraz XBOX One we wstecznej kompatybilności)

Inne z tej kategorii

Oferta PS+ i Games with Gold na luty

K Baran

Rekord pobity! “Greys Anatomy” stał się najdłuższym serialem o tematyce medycznej

B Kuras

Nestlé Cup 2019 – Lekkoatletyka (naprawdę) dla każdego

Redakcja

Bogowie seksu: najlepsi kochankowie według znaku zodiaku

Redakcja

Michalina Sosna: W Wielkanoc w kuchni rządzi babcia z tatą.

My z mamą zajmiemy się sprzątaniem i dekorowaniem

Redakcja

Zmiany w Virtus.pro

K Baran
Gazeta Jutro